Безтраншейне прокладання каналізації

Підключення об’єктів, що зводяться до системи міських інженерних мереж або ремонт старих комунікацій вимагає прокладання траншеї. А це, в свою чергу, створює перешкоди для проїзду автотранспорту і руху пішоходів і просто порушить ландшафт ділянки, який потім буде потрібно довго відновлювати. Щоб уникнути таких проблем, замовте в ТзОВ «ЗахідБурІнвест» безтраншейне прокладання каналізації! Наші кваліфіковані атестовані фахівці виконають роботи в будь-яких геологічних умовах швидко і якісно.

Чому варто замовити безтраншейне прокладання каналізації саме у нас?

ТзОВ «ЗахідБурІнвест» по праву можна назвати лідером галузі підрядних робіт з облаштування комунікацій. До наших незаперечних переваг відносяться знання специфіки та технології безтраншейного прокладання каналізації, а також великий досвід в прихованій прокладці труб. Нам можна довіряти, тому що ми гарантуємо:

  1. Виконання робіт будь-якого рівня складності. У тому числі ГНБ прокол діаметром до 800 мм на глибину до 10 м без розриття ґрунту. Ми успішно обходимо такі перешкоди, як: міські дороги, швидкісні автомагістралі, річки, залізничні шляхи, заболочені ділянки, компактні водойми.
  2. Пунктуальність. Ми цінуємо понад усе ваше час і наші домовленості. Тому роботи будуть виконані строго в обумовлені терміни і ні днем ​​пізніше!
  3. Широкий спектр послуг з безтраншейного прокладання каналізації.
  4. Велику територію обслуговування, що охоплює всю Україну. Таким чином, житель будь-якого куточка нашої країни може скористатися нашими послугами в повному обсязі.

Способи безтраншейного прокладання каналізації

Суть методу полягає в тому, що всі роботи ведуться приховано, під землею. Таким чином вдається зберегти дороги, посадки, ландшафт ділянки. Роботи можуть виконуватися одним з 4 способів: санація, продавлювання, прокол, горизонтальне буріння. Зупинимося докладніше на кожному з них.

Продавлювання

Використовуючи цей спосіб, ви можете укласти трубопровід діаметром до 2000 мм в будь-якій складно доступній місцевості. Щоб це зробити, по краях ділянки викопують 2 котлована. У них встановлюють бетонні опори і домкрати. Трубопровід монтується в домкрат і за допомогою нього в потрібному напрямку вдавлюється в землю.

Прокол

У способу є обмеження (довжина труби в межах 60 м, а її діаметр – не більше 600 мм). Для прокладання каналізації виривають котлован, куди вставляють гідравлічний домкрат. Потім труба, вміщена в домкрат, з надітим на неї наконечником з металу, вводиться за допомогою домкрата в землю. Перевагою методу є те, що земля просто ущільнюється, а не викидається на поверхню.

Санація

Виконується шляхом реновації або ретайлінга. У першому випадку на кінцях ділянки встановлюються оглядові колодязі. У них вводяться ріжучі ножі, подрібнюючі старі труби. Потім шляхом протягування в отвір встановлюється каналізація.

Горизонтально-направлене буріння

Один і найпопулярніших способів. Свердловина для трубопроводу проробляється в грунті бурильної установкою. Бурова головка обладнана навігаційним блоком, допомагає контролювати правильність напрямку руху. Свердловину збільшують в діаметрі спеціальним розширювачем. Коли вона стає досить великою, в неї протягають каналізацію.

Ціна на безтраншейне прокладання каналізації

Кінцева вартість прокладання каналізації безтраншейним способом значно нижче ніж при використанні інших методів. Це обумовлено тим, що немає необхідності залучати велику кількість робітників. Для попередньої оцінки витрат зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, або напишіть на наш e-mail zachburinvest@ukr.net і замовте безкоштовний виклик нашого інженера на об’єкт. Він зробить необхідні виміри і розрахунки і проаналізує витрати, необхідні для безтраншейного прокладання каналізації.

Ім'я
Телефон
Невірний номер телефону
Задайте своє питання
Я згоден з політикою конфіденційності и даю згоду на обробку своїх персональних даних.