Безтраншейне прокладання водопроводу

Бестраншейне прокладання водопроводу це найсучасніший і простий метод монтажу водопровідної системи. Основна особливість полягає у відсутності необхідності в проведенні земляних робіт. Метод знаходить застосування при необхідності підключення окремого ділянки водопроводу до загальної труби. Широко поширена ситуація, коли магістраль розташовується на протилежній стороні дороги, а монтаж труб повинен бути проведений в товщі грунту. Такий варіант дозволяє зберегти в первинному вигляді інфраструктуру, ландшафт, насадження, дорожнє полотно, інші споруди.

Особливості проведення безтраншейної прокладки водопроводу

Прокладка трубопровода

При монтажі водопроводу застосовуються пластикові труби, термін експлуатації яких сягає кількох десятків років. Протяжність трубопроводу досягає декількох кілометрів. Діаметр 110-700 мм дозволяє використовувати труби в різних цілях. Водопровід монтується на глибину 2 м. Бестраншейная прокладання водопроводу здійснюється під поверхнею землі. Горизонтально направлене буріння дозволяє уникнути пошкоджень родючого шару грунту, забруднень прилеглої ділянки, інших проблем.

Метод проведення безтраншейної прокладки водопроводу

Безтраншейна прокладка труб методом горизонтально направленого буріння полягає в направленому пробитті землі за допомогою бурових установок. Метод ідеально підходить для забезпечення водопостачання на ділянках з розвиненою транспортною (автомагістралі, залізничні колії) і іншою інфраструктурою.

Етапи:

 1. Облаштування свердловини із застосуванням бурильної установки для безпечного монтажу труб. Контроль правильності траєкторії руху здійснюється за допомогою спеціального встановленого на буровій установці навігаційного приладу.
 2. Розширення свердловини до необхідного перетину. При проведенні робіт використовується спеціальний розширювач.
 3. Укладання труб – на фінальному етапі здійснюється протяжка ланок. З метою зменшення показника додаткового тертя, яке виникає при монтажі трубопровідної системи через свердловину, передбачається закачування розчину бурильної суміші.

Переваги безтраншейної прокладки водопроводу:

 • висока швидкість проведення робіт – досягається за рахунок скорочення їх переліку;
 • безпеку для навколишнього середовища;
 • економічність, безпеку для насаджень, грунту – досягається за рахунок відсутності необхідності у витратах на перекриття доріг з їх подальшим руйнуванням;
 • можливість прокладки водопроводу в зимову пору року;
 • відсутність необхідності в залученні великої кількості персоналу;
 • універсальність – бестраншейная прокладання водопроводу може бути проведена в будь-яких умовах, місцевість значення не має.
 • точність прокладки, що особливо важливо при необхідності проведення робіт в межах міста, де під землею розташовуються перешкоди;
 • можливість вибору підходящого способу безтраншейної прокладки трубопроводу.

Замовте безтраншейну прокладку водопроводу і отримаєте найкращі умови на послугу. Роботи проводяться в будь-який зручний час, всі деталі заздалегідь узгоджуються.

Ім'я
Телефон
Невірний номер телефону
Задайте своє питання
Я згоден з політикою конфіденційності и даю згоду на обробку своїх персональних даних.